Fisher Price LP İtfaiye İstasyonu LTY3331
  • Fisher Price LP İtfaiye İstasyonu LTY3331

Fisher Price LP İtfaiye İstasyonu

70,00 ₺
Vergi dahil

Fisher Price LP İtfaiye İstasyonu

Adet
Stokta yeterli ürün yok

Fisher Price LP İtfaiye İstasyonu

2 yaş ve üzeri için uygundur.
Genç itfaiyecilerin kurtarma operasyonlarını hayata geçireceği miniklerin dünyasına özel tam teşkilatlı İtfaiye İstasyonu! Bu çok tatlı kumanda merkezi, çekince açılabilen bir garaj kapısı, acil durumlarda kullanılacak bir helikopter pisti, üst katta bir iskele ile araçların bir sonraki kurtarma operasyonuna giderken kullanacakları ve kolu çevirerek çalışan çok güzel bir rampa içerir. Oyun setinde ayrıca, uzatılarak yükseğe erişebilen döner tablalı bir merdivenin de yer aldığı ve ayrıntılı şekilde tasarlanmış bir itfaiye artacı da mevcuttur.
Sürücü koltuğuna basıldığında gerçek siren sesleri ile kurtarma ses efektleri duyulur. İtfaiye İstasyonu nda çıkarılabilir kauçuk hortumu ile birlikte bir yangın musluğu da bulunur. Bu hortum istenildiğinde itfaiye aracının merdivenine, ya da ön kısmına takılabilir.
Görevli itfaiyeci sie Roberto! Roberto, yangın söndürebilmek için hortumu elinde tutabilmesi, merdiven çıkabilmesi ve hatta istasyonun içinde kumanda merkezinde oturabilmesi için hareket edebilir şekilde. Oyun setine Roberto figürü, hortum, merdiven ve itfaiye aracı da dahildir.

2 ad. Kalem Pil ile Çalışmaktadır.

Fisher-Price
LTY3331