23 Nisan kutlamalarına Caillou damgasını vurdu. Başbakan Erdoğan ile 23 Nisan Başbakan'ı arasında koyu bir Calliou sohbeti geçti. Yumurcak TV'nin çizgi film kahramanı Caillou da 23 Nisan Çocuk Bayramı'nda hayranlarına bir sürpriz yaptı.

23 Nisan'ın Başbakanı, Başbakan'a en çok hangi çizgi film karakterini sevdiğini sordu. O da Calliou dedi. Sonra Başbakan Erdoğan, 23 Nisan Başbakan'ına Calliou'yu sordu.

İki Başbakan'ın Calliou sohbetine eğitimciler de katıldı.

Türkiye'nin en çok izlenen çizgi film kanalı Yumurcak TV'de yayınlanan Calliou 23 Nisan Çocuk Bayramına damgasını işte böyle vurdu. Ve o da hem Başbakan'ın torunu hem de diğer çocuklara 23 Nisan bayramında sürpriz yaptı.

Yayınlandığı ilk günden beri çok sevilen ve çocukların dostu haline gelen Kayyu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı işte böyle kutladı.

Yumurcak TV'de büyük bir ilgiyle izlenen Calliou'nun saatlerini çocuklar çok iyi biliyor. Ancak bilmeyenler için hatırlatmakta fayda var. Calliou hafta içi hergün 06.45, 09.55, 16.45 ve 20.05 saatlerinde sevenleriyle buluşuyor. Ayrıca Türkiye'nin medya internet platformu Küre TV'den de izlenebiliyor.

Samanyoluhaber'de yayınlanan haber izlemek için play tuşuna basın.