Sorunlu Ürünlerin İade Koşulları

1. Firmamızda satılan tüm ürünler üretici firma garantisi altındadır ve süresi ürünlerin detaylarında belirtilen kadardır.
 
2. Ürünün garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda tamirde geçen süre garanti süresine eklenir.
 
3. Ürünün kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

4. Bu garanti aşağıda sayılan durumlarda geçersiz olur.
 
√  Arızanın doğrudan malzeme hatası, kalitesiz tasarım yada işçilik nedeni ile meydana gelmemesi durumunda.

İade Şartları
 
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak tam ve eksiksiz bir şekilde karşılamaya çalıştığımız bu sitede yine de karşılaştığınız herhangi bir problemde sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki hususlara dikkat ediniz;  
  
√ Satılan ürünün iade işlemlerinin düzgün bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için müşteri siparişi kendisine teslim edildiği anda kargo yetkilisi nezdinde kontrol etmeli kargo paketinde yada ambalajında herhangi bir kırılma, bozulma, kutunun açılması, ezilme gibi durumu varsa ürünü teslim almadan tutanak tutturarak iade işlemini yapmalıdır. Ürünü teslim aldıktan sonra ürüne zarar verildiği iddiası ile yapılan iadeler kabul edilemez.
 
Siparişini verdiğiniz ürün/ürünler, tarafınıza ulaştırılmak üzere ortalama 3 iş gününde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerine teslim edilir. Kargoya teslim edilen paketlerin adresinize ulaşması (hava, yol, mekanik arıza v.b. sebeplerden dolayı) değişkenlik gösterebilmektedir.

Anlaşmalı kargo şirketlerimiz : Yurtiçi Kargo ve PTT Kargo
  
√ Satılan ürünlerin iadesi sadece aşağıdaki durumlarda mümkündür:      
   
 1.Satılan üründe fabrikasyon hatası olması,
 2.Satılan ürünün nakliyat esnasında zarar görmesi,
           
Ürünü, ambalajını açmadan, tahrip etmeden ve kullanmadan teslim tarihinden itibaren 7 (yedi)gün içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

DVD, VCD ve CD gibi kopyalanması ve çoğaltılması kolay ürünler için değişim ve iade, ürünün arızalı olması halinde mümkündür. (kasıtlı olarak çizilerek arızalı ürün haline getirilen cd'li ürünler garanti kapsamında değildir.) Kitap ve diğer basılı materyallerde, sayfaların yırtık ve/veya eksik olması halinde değişimi sağlanmaktadır.

İade ve değişim durumlarında ürün, kargo ile gönderiliyorsa kargo ücreti müşteriye aittir.