Eurosoft Kids Okul Öncesi Hazırlık Seti
  • Eurosoft Kids Okul Öncesi Hazırlık Seti

Eurosoft Kids Okul Öncesi Hazırlık Seti

60,00 ₺
Vergi dahil

PAKETE DAHİL OLAN ÜRÜNLER:
1-) Alfabe Eğitim CD
2-) Sayılar Eğitim CD
3-) Trafik ve Meslekler Eğtim CD
4-) Vücudumuz ve Beslenme Eğitim CD
5-) Hayvanlar Eğitim CD
6-) Renkler ve Kavramlar Eğitim CD

Adet
Stokta yeterli ürün yok

Eurosoft Kids Okul Öncesi Hazırlık Seti

PAKETE DAHİL OLAN ÜRÜNLER:
1-) Alfabe Eğitim CD
2-) Sayılar Eğitim CD
3-) Trafik ve Meslekler Eğtim CD
4-) Vücudumuz ve Beslenme Eğitim CD
5-) Hayvanlar Eğitim CD
6-) Renkler ve Kavramlar Eğitim CD


Eurosoft Kids Okul Öncesi Hazırlık seti Tanıtım Videosu:


Alfabe

 ALFABE CD-ROM’u 3-7 yaş arası çocukların hem Türkçe hem de İngilizce dillerine ilk adımı oluşturuyor.

CD-ROM içinde çocuklar bir tıklamayla Türkçe ve İngilizce içinde geçiş yapabilirler.

CD-ROM’daki bütün bölümler sesli, hareketli, eğlenceli ve etkileşimlidir.

Böylece okul öncesi ve ana sınıfındaki çocuklar hem eğelenerek, hem de öğrenerek; hem Türkçe hem de İngilizceye sağlam bir giriş yapabilirler.

ALFABE CD-ROM’u tamamen sesler üzerine kurulmuştur.

2005 yılında uygulamaya konulan yeni İlk öğretim programı (müfredatı) okuma-yazmanın artık harflerin seslerine dayandırılarak yapılmasını zorunlu hale getirmiştir.

Bu açıdan bu CD-ROM çocukların ilkokula hazırlanması için de mükemmel bir eğitim aracıdır.

ALFABE CD-ROM’unda (hem Türkçe hem de İngilizce) alfabede bulunan bütün harfleri ve seslerini tek tek tanıtan ayrıntılı bölümler içerir.

Çocuklar bu harfleri ve seslerini animasyonlar, oyunlar ve şarkılarla izleyecek; hem eğlenecek hem de öğrenecektir.

ALPHABET | ALFABECD-ROM’unda çok sayıda etkileşimli bölüm de bulunmaktadır.

Çocuklar, fare ile tıklayarak ya da sürükleyerek öğrenme sürecine aktif olarak katılacak ve bilgisayar kullanma becerilerini de geliştireceklerdir.

ALPHABET | ALFABE CD-ROM’u içerdiği çok sayıda eğlenceli ve etkileşimli bölümü ile en kısa sürede çocukların en sevdiği CD-ROM olmayı başaracaktır.

ALPHABET | ALFABE CD-ROM’u hem ana okullarında toplu; hem de evde çocukların bireysel kullanımına çok uygundur.

Bu CD-ROM, çok eğlenceli bölümler ve şarkılar içermesine karşın sıradan bir oyun ve eğlence programı değil, çok pratik ve başarılı bir eğitim uygulamasıdır!


Hayvanlar

Türkiye’de interaktif eğitim yazılımları geliştiren EuroSoft, BigSoft markasıyla 3-7 yaşları arasındaki çocuklar için “Animals – Hayvanlar” adında bir eğitim programını satışa sundu. Çocuklar, hem Türkçe hem de İngilizce olarak hayvanların isimlerini öğrendiği bu programda onlarca şarkı ile çocuklar eğlenerek öğrenmenin keyfine varıyor.

Okul öncesi eğitimin önemli bir parçası

 Animals – Hayvanlar programının daha önce satışa sunulan Sayılar, Alfabe ve Renkler ve Kavramlar serisinin bir devamı olduğunu belirterek, “Çocuklarımıza daha önceki programlarla sayıları, harfleri, renkleri ve kavramları öğrettik. Şimdi de sıra hayvanları öğrenmeye geldi. Okul öncesi eğitime önem veren anne babalar için bu ürünler çocuklarının gelişimi ve eğitimi için önemli. Çocuklarımızın daha iyi bir geleceğe sahip olması okul öncesi eğitimin ne kadar iyi verildiğiyle yakından ilgi.” dedi

Çocuklar şarkılarla eğlenerek öğreniyor Animals – Hayvanlar CD-ROM’unda çocuklar hayvanların yaşamlarını, nasıl beslendiklerini, yavrularıyla ilişkileri gibi çocukların çok ilgisini çeken konuları şarkılar, oyunlar ve öykülerle anlatıyor. Program hem anaokullarında toplu; hem de evde çocukların bireysel öğrenme etkinliklerine uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Programda çok eğlenceli bölümler, şarkılar ve çizgi filmler içermesine karşın, sıradan bir oyun ve eğlence programı değil, çok pratik ve başarılı bir eğitim uygulamasıdır.


Renkler


Kids Ansiklopedya Renkler ve Kavramlar - Colors and Definitions

3 - 7 yaş arası çocukların hem Türkçe hem de İngilizceye güçlü bir giriş yapmalarını sağlamak için hazırlanan CD-ROM setinin bu sayısında çocuklar renkleri ve temel kavramları öğrenecek.

Bu CD-ROM'da, doğada bulunan renkler Türkçe ve İngilizce olarak tanıtılmaktadır. CD-ROM’da ayrıca insan ve nesne tanımlamasında kullandığımız tanımlayıcı kavramlar ve yer belirteçleri yine her iki dilde birlikte verilmektedir.

Bu CD-ROM’daki bütün bölümler sesli, hareketli, eğlenceli ve etkileşimlidir. Ayrıca, çizgi filmlerle desteklenmiş şarkıları çocuklar çok sevecekler. Bu CD-ROM ile çocuklar hem Türkçe hem İngilizce renkleri ve temel kavramları ilk kez tanıyacak ve her iki dilde dilbilgisi kurallarına ilk adımı atacaklar.

Renkler ve Kavramlar : Colors And Definitions CD-ROM’unun en önemli özelliklerinden birisi de çok sayıda etkileşimli bölüm içermesidir. Çocuklar, fare ile tıklayarak ya da sürükleyerek öğrenme sürecine aktif olarak katılacak ve bilgisayar kullanma becerilerini de geliştirecekler.

Renkler ve Kavramlar - Colors and Definitions CD-ROM’u hem anaokullarında toplu; hem de evde çocukların bireysel öğrenme etkinliklerine uygundur. Bu CD-ROM, çok eğlenceli bölümler, şarkılar ve çizgi filmler içermesine karşın, sıradan bir oyun ve eğlence programı değil, çok pratik ve başarılı bir eğitim uygulamasıdır.


Sayılar


3 - 7 yaş arası çocukların hem Türkçe hem de İngilizceye güçlü bir giriş yapmalarını sağlamak için hazırlanan CD-ROM setinin bu sayısında çocuklar sayıları öğrenecek. Bu CD-ROM, 1’den 20’ye kadar olan sayıları Türkçe ve İngilizce olarak tanıtmaktadır. CD-ROM’da ayrıca sayma, artırma ve eksiltme kavramları da yine her iki dilde birlikte verilmektedir
Bu CD-ROM’daki bütün bölümler sesli, hareketli, eğlenceli ve etkileşimlidir. Ayrıca, çizgi filmlerle desteklenmiş şarkıları çocuklar çok sevecekler. Bu CD-ROM ile çocuklar hem Türkçe hem İngilizce sayıları tanıyacak, saymayı öğrenecek ve toplama-çıkarma gibi temel matematiksel işlemlere ilk adımı atacaklar.

SAYILAR | NUMBERS CD-ROM’unun en önemli özelliklerinden birisi de çok sayıda etkileşimli bölüm içermesidir. Çocuklar, fare ile tıklayarak ya da sürükleyerek öğrenme sürecine aktif olarak katılacak ve bilgisayar kullanma becerilerini de geliştirecekler.

SAYILAR | NUMBERS CD-ROM’u hem anaokullarında toplu; hem de evde çocukların bireysel öğrenme etkinliklerine uygundur. Bu CD-ROM, çok eğlenceli bölümler, şarkılar ve çizgi filmler içermesine karşın, sıradan bir oyun ve eğlence programı değil, çok pratik ve başarılı bir eğitim uygulamasıdır


Vucudumuz Beslenme


Türkiye’de interaktif eğitim yazılımları geliştiren EuroSoft, BigSoft markasıyla 3-7 yaşları arasındaki çocuklar için “Vücudumuz ve Beslenme – Body&Food” adında bir eğitim programını satışa sundu. Çocuklar, hem Türkçe hem de İngilizce olarak vücudumuzun bölümlerini ve besinleri Türkçe ve İngilizce olarak öğrendiği bu programda onlarca şarkı ile çocuklar eğlenerek öğrenmenin keyfine varıyor. Vücudumuz ve Beslenme 

Çocuklar şarkılarla eğlenerek öğreniyor Vücudumuz ve Beslenme – Body&Food CD-ROM’unda vücudumuz ve beslenme konularının yanı sıra hem vücudumuz hem de beslenme ile ilgili İngilizce şarkılar ve etkileşimli öyküler yer alıyor. Türkçe bölümünde ise, vücudumuz ve beslenme konularının yanı sıra sebzeler ve meyveleri tanıtan etkileşimli bir bölüm ve bebeklerin duygularını anlatan etkileşimli bir oyun da bulunuyor. Program hem anaokullarında toplu; hem de evde çocukların bireysel öğrenme etkinliklerine uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Programda çok eğlenceli bölümler, şarkılar ve çizgi filmler içermesine karşın, sıradan bir oyun ve eğlence programı değil, çok pratik ve başarılı bir eğitim uygulamasıdır.


Trafik ve Meslekler


Türkiye’de interaktif eğitim yazılımları geliştiren EuroSoft, BigSoft markasıyla 3-7 yaşları arasındaki çocuklar için “Trafik ve Meslekler - Transportation and Jobs” adında bir eğitim programını satışa sundu. Çocuklar, hem Türkçe hem de İngilizce olarak trafikteki taşıtları, trafik kurallarından bazılarını ve meslekleri öğrendiği programda onlarca şarkı ile çocuklar eğlenerek öğrenmenin keyfine varıyor. 

Okul öncesi eğitimin önemli bir parçası

Trafik ve Meslekler programının daha önce satışa sunulan Sayılar, Alfabe, Renkler & Kavramlar ve Hayvanlar gibi konularının işlendiği Kids • Ansiklopedya serisinin bir devamı olduğunu belirterek, “Çocuklarımıza daha önceki programlarla sayıları, harfleri,hayvanları ve renkleri, kavramları öğrettik. Şimdi de sıra trafik ve meslekleri öğrenmeye geldi. Okul öncesi eğitime önem veren anne babalar için bu ürünler çocuklarının gelişimi ve eğitimi için önemli. Çocuklarımızın daha iyi bir geleceğe sahip olması okul öncesi eğitimin ne kadar iyi verildiğiyle yakından ilgili.” dedi

Çocuklar şarkılarla eğlenerek öğreniyor Trafik ve Meslekler CD-ROM’unda çocuklar trafikte gördükleri araçları, trafik kurallarından bazılarını ve mesleklerin neler olduğu ve neler yaptıkları gibi çocukların çok ilgisini çeken konuları şarkılar, oyunlar ve öykülerle anlatıyor. Program hem anaokullarında toplu; hem de evde çocukların bireysel öğrenme etkinliklerine uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Programda çok eğlenceli bölümler, şarkılar ve çizgi filmler içermesine karşın, sıradan bir oyun ve eğlence programı değil, çok pratik ve başarılı bir eğitim uygulamasıdır.